Zamów toaletę online! Infolinia 0 801 133 088
20120728_0305

Wspieramy polski biznes

Jesteśmy Polską firmą

z 20 letnim stażem

ttttttttttttt

Kontenery biurowo-socjalne

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019

W Katowicach zakończył się właśnie jeden z najpopularniejszych festiwali muzycznych w kraju. Od czwartku 20 czerwca do niedzieli 23 czerwca można było bawić się w katowickiej Strefie Kultury, uczestnicząc w koncertach i imprezach plenerowych. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych i stworzyli specjalną strefę dla dzieci. Chętni mogli również skorzystać z noclegu na polu namiotowym. Postawiono również wiele punktów gastronomicznych z jedzeniem z różnych stron świata, dzięki czemu udało się uniknąć długich kolejek. Zapewniony został też darmowy transport- autobusy dowoziły uczestników imprezy prosto do Strefy Kultury.

Festiwal jakich mało

Tauron Nowa Muzyka KatowiceTauron Nowa Muzyka to jedno z bardziej cenionych wydarzeń tego typu w Europie. W tym roku już po raz 14. przyciągnął miłośników brzmienia z pogranicza jazzu i elektronicznej muzyki tanecznej. Podczas 4-dniowej imprezy wystąpiło 69 artystów z całego świata. Klimat festiwalu, jak co roku z resztą, podkręcały odpowiednio dobrane oświetlenie, przemyślane rozłożenie scen i stref wypoczynku oraz, oczywiście, magiczna atmosfera panująca przy Muzeum Śląskim.

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze

W tym roku WC Serwis był partnerem technicznym wydarzenia i dbał o komfort uczestników festiwalu. Oprócz kontenerów biurowych zapewniliśmy 4 damsko-męskie kontenery sanitarne premium i jeden dla osób niepełnosprawnych. Użytkownicy byli bardzo zadowoleni- docenili czystość panującą w kontenerach oraz ich funkcjonalność. Rozpoczęcie sezonu imprez plenerowych można więc uznać za bardzo udane.

 

WCSerwis
MENU