Zamów toaletę online! Infolinia 0 801 133 088
20120728_0305

Wspieramy polski biznes

Jesteśmy Polską firmą

z 20 letnim stażem

ttttttttttttt

Kontenery biurowo-socjalne

Toaleta przenośna Trojmiasto

Potrzebujesz toalety przenośnej na budowę, imprezę masową czy plenerową? Interesują Cię jedynie firmy z województwa pomorskiego? W takim razie na pewno zainteresuje Cię oferta WC Serwisu – toaleta przenośna Trójmiasto. Znajdziesz nas oddział w Tuchomie, to jedynie około 20 minut jazdy autem od Sopotu i Gdyni oraz około 40 minut od Gdańska. Pamiętaj, że teraz możesz skorzystać z opcji wynajem toalet online, dzięki czemu nie musisz nawet przyjeżdżać do naszej siedziby. Działamy na terenie całego województwa, więc masz pewność, że dostarczymy sanitaria w wybrane przez Ciebie miejsce.

Gdzie warto zamontować toalety przenośne Trójmiasto

Toalety przenośne Trójmiasto większości Polaków kojarzą się z terenami placów budowy czy imprezami masowymi i plenerowymi, takimi jak koncerty, festyny czy maratony. Jednak to nie są jedyne miejsce, gdzie warto zamontować urządzenia sanitarne. Doskonale sprawdzą się również:

 • w parkach i terenach rekreacyjnych,
 • na plażach i campingach,
 • na przystankach komunikacji miejskiej,
 • na placach zabawy.
Przenośna toaleta standard na wynajem
Wynajem toalet przenośnych
Serwisowanie toalet mobilnych- jak przebiega
standard

Jakie modele znajdziesz w naszej ofercie?

Dbamy o to, by nasz asortyment był jak najbardziej różnorodny, dlatego też możesz wypożyczyć u nas wiele modeli toalet. Możesz wybrać między innymi:

 • toaletę Standard,
 • LUX,
 • z hakiem,
 • VIP,
 • z automatem wrzutowym.

W jaki sposób wybrać najlepszą opcję dla nas? W końcu nie każda toaleta przenośna Trójmiasto sprawdzi się w danej sytuacji. Poniżej krótka rozpiska, dzięki której dowiesz się, który model będzie optymalnym rozwiązaniem.

 • Adres
  WC SERWIS Sp z o.o. Spółka Komandytowa
 • ul. Długa 20, 80-209 Tuchom
 • Telefon
  531 636 440

Znajdziesz nasz w Tuchomiu przy ulicy Długiej 20

Toaleta przenośna Super VIP

Teren budowy – warto tutaj postawić na Toaletę Standard. Dużym atutem tego modelu jest niewielki rozmiar oraz doskonałe zagospodarowanie przestrzeni. Możesz wynająć kabinę w dwóch wersjach – opcjonalnej i podstawowej.

Imprezy masowe lub plenerowe – optymalnym rozwiązaniem w tym przypadku będzie toaleta VIP. Model jest połączeniem funkcjonalności i wygody. Podobnie jak Toaleta Standard kabina dostępna jest w wersji podstawowej i opcjonalnej.

Przystanek komunikacji miejskiej – najczęściej nasi klienci wybierają toaletę z automatem wrzutowym. Nic w tym dziwnego, model nie odstaje jakościowo od innych kabin, a w dodatku możesz zarobić na tej opcji.

Oczywiście, to nie wszystkie dostępne u nas propozycje. Cały asortyment znajdziesz w zakładce „Toalety/Kabiny”, więc jeśli interesuje Cię wynajem WC przenośne Trójmiasto, to koniecznie zajrzyj na tę stronę.

Dwie formy wynajmu

Zależy nam na tym, by nasza oferta była jak najbardziej dopasowana do klientów, dlaczego też oferujemy dwie formy najmu. Możesz skorzystać z opcji krótko- lub długoterminowy wynajem toalet Trójmiasto – która będzie lepsza dla Ciebie?

W dużej mierze wybór zależny jest od miejsca, w którym potrzebujesz toalety. Jeśli organizujesz imprezę masową lub plenerową, to pewnie zainteresuje Cię wynajem krótkoterminowy ze względu na krótki czas trwania wydarzenia.

Toi toi do wynajęcia
Toaleta przenośna wersji VIP

Długoterminowy wynajem to propozycja skierowana głównie do firm budowlanych lub ekip remontowych, czyli do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, którym potrzebne są kabiny na więcej niż kilka lub kilkanaście dni.

WCSerwis
MENU