Zamów toaletę online! Infolinia 0 801 133 088

Toaleta przenośna Jarosław

Szukasz usług sanitarnych na terenie Jarosławia lub województwa podkarpackiego? Interesują Cię jedynie wysokiej jakości usługi w konkurencyjnych cenach? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, jesteśmy firmą, która oferuje bogaty asortyment sanitariów na terenie całej Polski. Dzięki naszym usługom zapewnisz wysoki standard higieniczny w miejscach, w których nie ma infrastruktury wodno-kanalizacyjnej. Sprawdź, dlaczego warto postawić na naszą usługę „toaleta przenośna Jarosław”.

Toalety przenośne Jarosław – zastosowanie

Usługa toalety przenośne Jarosław to doskonała propozycja dla firm oraz klientów indywidualnych. Wykorzystuje się je w miejscach, w których nie ma dostępu do kanalizacji czy szamba, najczęściej instaluje się je na:

 • Terenach budowy – plac budowy nieruchomości, dróg czy mostów;
 • Imprezach masowych i plenerowych – tutaj wymienić można koncerty, festiwale, juwenalia czy maratony;
 • Parkingach;
 • Placach zabaw;
 • Terenach rekreacyjnych – np. plaże, campingi czy parki miejskie;
 • Przystankach komunikacji miejskiej.
Przenośna toaleta super VIP
Toaleta VIP od wewnątrz
Toalety przenośne
Toaleta przenośna super VIP - wyposażenie

Dwie opcje wynajmu – którą Ty wybierzesz?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych Klientów ma inne oczekiwania i potrzeby. Dlatego też nasza usługa wynajem WC przenośne Jarosław dostępna jest w dwóch opcjach – możesz wybrać wynajem krótko lub długoterminowy.

Krótkoterminowy wynajem toalet Jarosław to świetna propozycja dla wszystkich organizatorów imprez masowych i plenerowych. Z kolei wynajem długoterminowy sprawdzi się na terenach budowy, parkingach czy przystankach komunikacji miejskiej.

 • Adres
  WC SERWIS Sp z o.o. Spółka Komandytowa
 • ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 22, 37-500 Jarosław
 • Telefon
  502 964 121

Znajdziesz nasz w miejscowości Jarosław przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 22

Wynajem toalet mobilnych

Jak przebiega profesjonalny serwis?

Wybierając nasze usługi, otrzymujesz nie tylko sanitaria w konkurencyjnej cenie, ale też możesz wybrać profesjonalny serwis, który możemy podzielić na 4 etapy.

 1. W pierwszej kolejności wybierane są nieczystości – czynność polega na wyciągnięciu zawartości zbiornika do samochodu asenizacyjnego. Częstotliwość uzależniona jest od ilości osób korzystających z toalety, w większości przypadków czynność wykonywana jest raz w tygodniu.
 2. Następnie serwisant myje i dezynfekuje kabinę wewnątrz i na zewnątrz przy użyciu specjalnych środków myjących, szczotki oraz myjki ciśnieniowej.
 3. Trzecim etapem jest zalanie zbiornika płynem zapachowo-dezynfekującym, dzięki czemu w toalecie unosi się miły zapach.
 4. Na samym końcu serwisant zostawia minimum 2 rolki papieru toaletowego.

Szeroki asortyment toalet przenośnych w WC Serwis

W WC Serwis znajdziesz różne modele toalet przenośnych. Możesz u nas wynająć m.in. kabiny przystosowane do osób niepełnosprawnych, z automatem wrzutowym, hakiem czy podłączeniem wodno-kanalizacyjnym.

Poniżej krótki opis 3 najchętniej wynajmowanych modeli:

Toaleta Standard – niewielkich rozmiarów kabina, która została zagospodarowana w taki sposób, by łączyć w sobie funkcjonalność i wygodę. Do wyboru w dwóch wersjach – podstawowej i opcjonalnej. Idealna na teren budowy.

Wynajem toalet mobilnych
Toaleta przenośna z podłączeniem do sieci wod-kan

Toaleta LUX – świetna opcja dla tych, co szukają luksusu. Wyposażona m.in. w system spłukiwania czystą wodą, oświetlenie z akumulatora słonecznego czy podajnik ręczników papierowych i nakładek higienicznych.

Toaleta VIP – ten rodzaj kabiny łączy w sobie elegancję, funkcjonalność, wygodę i niskie koszty utrzymania. Doskonała propozycja dla organizatorów masowych lub plenerowych wydarzeń kulturalnych czy sportowych.

WCSerwis
MENU