Zamów toaletę online! Infolinia 0 801 133 088

Toaleta przenośna Bydgoszcz

Szukasz usług sanitarnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego? W takim razie na pewno zainteresuje Cię oferta WC Serwis. Dostarczamy m.in. toalety przenośne, kontenery, kabiny prysznicowe czy ogrodzenia. Gwarantujemy wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny. Sprawdź, dlaczego warto wybrać nasze propozycje.

Toalety przenośne Bydgoszcz – wiele zastosowań

Toalety przenośne Bydgoszcz to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w kilku miejscach. Możesz je zamontować na:

 • Terenach budowy – niezależnie od tego, czy nadzorujesz pracę budowy drogi, mostu, domu czy innej nieruchomości, musisz zapewnić pracownikom odpowiednie warunki sanitarne.
 • Imprezach masowych lub plenerowych – żaden koncert, festyn, maraton czy inne wydarzenie kulturalne lub sportowe nie może odbyć się bez odpowiedniego zaplecza sanitarnego. Toaleta przenośna Bydgoszcz będzie tutaj idealnym rozwiązaniem.
 • Parkingach – to kolejne miejsce, w którym pracownikowi musisz zapewnić warunki higieniczne.
 • Placach zabaw – wielu producentów placów zabaw zapomina o zapleczu sanitarnym, które jest przecież niezbędne.
Przenośna toaleta standard
Wynajem toalet przenośnych
Przenośna toaleta standard na wynajem
Toi toi do wynajęcia

Długo czy krótkoterminowy wynajem?

Wynajem toalet Bydgoszcz to usługa przystosowana do wszystkich klientów – niezależnie od tego, na ile chcą oni nająć sanitaria. Możesz wybierać spośród dwóch opcji – wynajmu długo i krótkoterminowego. Która opcja będzie lepsza dla Ciebie?

To wszystko zależy od tego, gdzie potrzebujesz toalet przenośnych. Jeśli jesteś organizatorem imprezy masowej lub plenerowej, to na pewno zainteresuje Cię wynajem krótkoterminowy. Długoterminowy najem jest lepszą opcją dla firm budowlanych czy ekip remontowych – słowem dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, które potrzebują toalet przenośnych na więcej niż kilka lub kilkanaście dni.

 • Adres
  WC SERWIS Sp z o.o. Spółka Komandytowa
  Dąbrowa 35, 85-147 Bydgoszcz
 • Telefon
  530 167 171

Znajdziesz nasz w miejscowości Bydgoszcz przy ulicy Dąbrowa 35.

Która toaleta będzie lepsza na budowę, a która na imprezę masową?

W WC Serwis mamy bogatą ofertę sanitariów, przystosowaną w zależności od potrzeb naszego klienta. Możesz wybierać spośród takich toalet jak:

 • Toaleta Standard,
 • LUX,
 • Z hakiem,
 • VIP,
 • Z automatem wrzutowym.

Która toaleta sprawdzi się na budowie, a która na imprezie masowej? Poniżej krótka rozpiska, na jaki wynajem WC przenośne Bydgoszcz warto postawić w danej sytuacji.

Toalety na wynajem
Toalety do wynajęcia

Teren budowy – doskonałym wyborem będzie Toaleta Standard. Te niewielkich rozmiarów przenośne WC to przykład toalety, która ma doskonale zagospodarowaną przestrzeń. Wytrzymały model, który łączy w sobie funkcjonalność i wygodę. Dostępny w dwóch wersjach: podstawowej i opcjonalnej.

Imprezy masowe lub plenerowe – tutaj warto postawić na Toaletę VIP. Kabina łączy w sobie funkcjonalność, elegancję i wygodę, a w dodatku ma niskie koszty utrzymania. W podstawowym wyposażeniu znajdziesz m.in. umywalkę, dwa niezależne systemy wentylacji, pisuar czy podajnik ręczników papierowych.

Przystanek komunikacji miejskiej – dobrym pomysłem będzie toaleta przenośna z automatem wrzutowym. Kabina nie odbiega standardem od innych propozycji, również dostępna jest w wersji podstawowej i opcjonalnej.

Toaleta mobilna VIP na wynajem w WCSerwis
WCSerwis
MENU