Zamów toaletę online! Infolinia 0 801 133 088

Historia firmy

logo_miniUczestnicząc w przeróżnych imprezach plenerowych, nie umkniesz potrzebie znalezienia się na parę chwil w ustronnym miejscu. To naturalne. Mając jednak do wyboru mobilny wychodek oraz łono przyrody, jak często zdarza ci się wybrać to drugie? I to z pewnością nie ze względu na miłość do natury. To niestety też naturalne. Pewnie, że lepiej umknąć w przyjazny krzak, niż narażać na szwank węch, a oczy na pewien uszczerbek. W dodatku często nawet ręce nie doznają oczyszczenia – po prostu nie mają gdzie.
Obraz przenośnych systemów sanitarnych jest zatrważający. I z tym nieprzychylnym odbiorem chcemy walczyć, udowadniając, że mobilne systemy sanitarne oraz komfort, czystość i estetyka jednak idą ze sobą w parze. Zresztą zgodnie z założeniami.

Grupa WC SERWIS z siedzibą w Zabrzu istnieje od 1996 roku, w jej skład wchodzą WC SERWIS spółka z o.o. Spółka Komandytowa, WC SERWIS Bańska, Kucharski s.j., WC SERWIS EVENTS Jacek Bański oraz WC SERWIS- Łódź spółka z o.o.. Swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju dzięki sieci przedstawicielstw regionalnych.

WC SERWIS Bańska, Kucharski Sp. J. z siedzibą w Zabrzu przy ul. Pod Borem 10, będąca częścią grupy WC SERWIS wdrożyła i stosuje od 2003 roku systemy zarządzania jakością i zarzadzania środowiskowego wg norm: ISO 9001 oraz ISO 14001.
WC SERWIS spółka z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Zabrzu przy ul. Szybowej 2 wdrożyła i stosuje od 2013 roku systemy zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego wg norm: ISO 9001 oraz ISO 14001.

 

Kapitał:
Od początku prowadzimy działalność wyłącznie na bazie kapitału polskiego.

Idea:

– Odpowiednie warunki sanitarne tam, gdzie brak infrastruktury sanitarnej, a jest ona nieodzowna.
– Higiena + ochrona środowiska tam, gdzie realizujemy swoje usługi
– Funkcjonalność, wygoda, estetyka i komfort + niskie koszty – zarówno usługi jak i dodatkowego serwisu
– Rozbudowany pakiet usług + kompleksowa obsługa

Dostępność:
24 godziny na dobę, 365 (czasem 366) dni w roku.
Działalność na terenie całej Polski.

Atesty:
Stosowane przez nas środki chemiczne są ekologiczne i posiadają odpowiednie zezwolenia i atesty. Urządzenia są dopuszczone do stosowania we wszystkich krajach światach. W Polsce uzyskały one pozytywną opinię Państwowego Zakładu Higieny i są zalecane przez Terenowe Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne oraz Państwową Inspekcję Pracy.
Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Współpraca:
Na stałe współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami z terenu całego kraju.
Obsługiwaliśmy m.in.: wizyty papieskie, przystanki Woodstock czy Global Gathering – największy festiwal muzyki elektronicznej na świecie. Obecnie towarzyszymy budowom deweloperskim oraz uczestniczymy w programie budowy autostrad.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań bądź wątpliwości – prosimy o kontakt.

WCSerwis
MENU